Naše činnost může být poskytována díky podpoře z veřejných rozpočtů a sponzorských darů

Naše poděkování patří i dalším organizacím a lidem, kteří pomáhají rozvíjet naší činnost hmotnými či nehmotnými prostředky.

Také Vy nás můžete podpořit nákupem v e-shopu. Nestojí Vás to nic navíc:

Mezi dlouhodobě podporujíci firmy patří mimo jiné spol.:

2017

V roce 2017 byl projekt Centra pro zdravotně postižené Zlínského kraje finančně podpořen z rozpočtu Zlínského kraje z programu Zajištění dostupnosti sociálních služeb na území Zlínského kraje na realizaci sociálních služeb.

Obce Zlínského kraje, které v roce 2017 finančně podpořili Centrum pro zdravotně postižené Zlínského kraje, o. p. s.:

Města Zlínského kraje Zlínského kraje, které v roce 2017 finančně podpořili Centrum pro zdravotně postižené Zlínského kraje, o. p. s.:

2016

V roce 2016 byl projekt Centra pro zdravotně postižené Zlínského kraje finančně podpořen společností Reality Cvejn.

V roce 2016 byl projekt Centra pro zdravotně postižené Zlínského kraje finančně podpořen z rozpočtu Zlínského kraje z programu Zajištění dostupnosti sociálních služeb na území Zlínského kraje na realizaci sociálních služeb.

Obce Zlínského kraje, které v roce 2016 finančně podpořili Centrum pro zdravotně postižené Zlínského kraje, o. p. s.:

Města Zlínského kraje Zlínského kraje, které v roce 2016 finančně podpořili Centrum pro zdravotně postižené Zlínského kraje, o. p. s.:

2015

V roce 2015 byl projekt Centra pro zdravotně postižené Zlínského kraje finančně podpořen z rozpočtu Zlínského kraje z programu Zajištění dostupnosti sociálních služeb na území Zlínského kraje na realizaci sociálních služeb.

Obce Zlínského kraje, které v roce 2015 finančně podpořili Centrum pro zdravotně postižené Zlínského kraje, o. p. s.:

Města Zlínského kraje Zlínského kraje, které v roce 2015 finančně podpořili Centrum pro zdravotně postižené Zlínského kraje, o. p. s.: